Cejrowski: W Smoleńsku był zamach. Wyjaśnimy tę zbrodnię, jak zbrodnię w Katyniu

– Na stole leżą wszystkie dowody wskazujące na to, że w Smoleńsku nie było katastrofy, tylko zamach – ocenia kontrowersyjny publicysta, autor programów podróżniczych Wojciech Cejrowski w rozmowie z serwisem stefczyk.info. – Sprawę Katynia ukrywały dużo potężniejsze siły, a jednak tamtą zbrodnię wyjaśniliśmy. Wyjaśnimy i tę.
Stefczyk.info to prawicowy serwis finansowany przez kasy SKOK senatora PiS Grzegorza Biereckiego. „To, co wyróżnia portal stefczyk.info na tle pozostałych serwisów informacyjnych, to rzetelny przekaz autentycznego obrazu wydarzeń” – czytamy na stronie.

W poniedziałek na stronie serwisu ukazał się wywiad z podróżnikiem i dziennikarzem Wojciechem Cejrowskim. Ani jedno pytanie nie dotyczy jednak podróży. Mowa za to o „kompromitacji konkretnych wątków z raportu Millera” i „prawdzie” o smoleńskim zamachu – innej niż oficjalne ustalenia ekspertów, niepotwierdzające lansowanej przez część prawicy teorii.

Tusk szkodzi jak palenie papierosów

– Łatwiej się żyje, kiedy człowiek ignoruje fakty wskazujące na zamach i wybiera słodką bajkę o katastrofie – ocenia Cejrowski, dodając, że udowodnienie tezy o zamachu oznaczałoby „konflikt międzynarodowy z Ruskimi” albo „lizanie im butów w pozycji Tuska”.

Podróżnik nie ma wątpliwości, że w Smoleńsku „nie doszło do katastrofy”. Według Cejrowskiego wystarczające dowody wskazujące na zamach i jego sprawcę zostały już… pokazane przez rząd. – To, co wiemy oficjalnie, wystarcza, by stwierdzić, że to nie był wypadek lotniczy – ocenia. – Sprawę Katynia ukrywały dużo potężniejsze siły, a jednak tamtą zbrodnię wyjaśniliśmy. Wyjaśnimy i tę.

Dowodów na rzekomy zamach nie przedstawia.

Cejrowski wzywa też do obalenia Unii Europejskiej, choć przyznaje, że „pomocników do tej roboty raczej nie znajdzie”. Czemu? Bo Polacy zostali omamieni przez obecnego premiera. – Ludzie się oszukują, że nie szkodzi im palenie papierosów, i palą dalej. W podobny sposób oszukują się, że nie szkodzi im Tusk – ocenia.

Źródło: Wyborcza.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: