Agent CIA o Smoleńsku: Rosjanie działali jak mordercy!

Szokujące słowa wysokiego oficera CIA na temat katastrofy smoleńskiej. – Rosyjskie działania zaraz po katastrofie to typowe czynności mordercy, który próbuje zatrzeć ślady zbrodni, próbując zniszczyć lub ukryć kluczowe dowody – uważa Eugene Poteat, długoletni wysoki oficer CIA.

Eugene Poteat już w kwietniu 2010 roku w amerykańskiej prasie zasugerował, że pod Smoleńskiem mogło dojść do zamachu. – Rosja nie mogła zmarnować takiej szansy, nawet jeśli miałaby się posłużyć ohydną, zorganizowaną katastrofą – mówił.

Według oficera CIA, Rosja miała środki, motyw i sposobność do popełnienia w Smoleńsku zbrodni. – Krajem tym rządzą przede wszystkim byli oficerowie wywiadu – bandyci i następcy tych, którzy mordowali w Katyniu i przez lata popełniali inne potworności – uważa Poteat.

Były oficer amerykańskich służb specjalnych wskazuje też, że „eliminacja polskiej głowy państwa” była dla Rosji szansą, której nie można było zmarnować. – W Smoleńsku Rosja miała wszystko podane na tacy – całą znienawidzoną delegację w jednym samolocie – uważa oficer CIA.

Źródło: Fakt.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: