Carmen Boulter i obsesja piramid

Carmen Boulter jest emerytowanym profesorem historii na uniwersytecie w Calgary i znaną poszukiwaczką tajemnic starożytnych kultur. Jest zafascynowana Egiptem do którego odbyła już aż 27 podroży. Jednak głównym celem jej poszukiwań jest połączenie pamięci przeszłości z realnością obecnego życia. Kiedy Carmen Boulter była małą dziewczynką bardzo często miała wizje w których widziała jak na filmie starożytny Egipt wraz z w pełni funkcjonującymi piramidami, tworzącymi pole energetyczne na rozmaitych poziomach. Zdała sobie wówczas sprawę, że to co widzi, to pamięć jej przeszłego życia a jej obecne życie jest reinkarnacją poprzednich. Wizje te trwają do dziś i kiedy zaczęła liczyć te poprzednie życia odkryła, że to obecne jest już conajmniej 85-tym razem, kiedy powróciła na ziemię. Carmen chce wykorzystać ten niezwykły fenomen po to, aby przywrócić ludzkości to, co utraciła w czasach antycznych i m. in. ponownie uruchomić piramidy, aby ludzkość mogła wrócić do “Złotego Wieku”.

Podobnie jak dla wielu innych badaczy starożytnego Egiptu, także i dla niej piramidy są obsesją. Uważa ona jednak, że wiele piramid jest martwych. Piramidy działały w wielu wymiarach i były wykorzystywane do wielu funkcji. Z pewnością nie są one grobowcami, choćby dlatego, że w żadnej z nich nigdy nie znaleziono mumii. Energia i geometria piramid miała reprezentować sieć energetyczną Ziemi a także jej rezonans. W jej wnętrzu znajdowało się miejsce o niezwykle silnym polu energetycznym, dlatego zazwyczaj takie pomieszczenie nazywano komorą królewską. Carmen Boulter przeprowadziła szereg badań z udziałem ludzi, którzy przebywali dłuższy czas w tym miejscu i dostrzegła, że dochodzi w nim do poluzowania trójwymiarowej rzeczywistości a ludzie doświadczają wówczas niezwykłego wrażenia opuszczenia własnego ciała, zachowując przy tym pełną przytomność i świadomość. Doszła więc do wniosku że ci, którzy w starożytności przechodzili inicjację w piramidzie, byli częścią procesu, którego dziś nie potrafimy zrozumieć. Być może uczyli się nawigować pomiędzy wymiarami zachowując jednoczesnie świadomość tego co się wokół nich dzieje.

Fakt że jedne piramidy są martwe a inne nie, opisał już John Burke, który przeprowadzał w piramidach dośwadczenia z nasionami. Nasiona przetrzymywano przez jakiś czas w piramidzie, w “komorze królewskiej” a następnie wysiewano na pole. Część tego pola przeznaczano na zasiew nasionamu, które przechowywano poza piramidą. Efekt oddziaływania piramidy na nasiona mierzono poprzez porównanie wielkości zbioru w czasie źniw. Okazało się wówczas, że większość piramid Majów w Meksyku jest martwa bo nie wpływały one na wydajność nasion. Tymczasem Wielka Piramida w Gizie nieoczekiwanie ożywała podczas przesilenia letniego i zimowego a przetrzymywane w niej nasiona dawały obfitsze niż normalnie plony. Carmen Boulter uważa, że piramidy są czymś w rodzaju igieł stosowanych w akupunkturze, tyle że stoją one w punktach energetycznych Ziemi przez co można dzięki nim osiągnąć rozmaite efekty. Ponieważ są zbudowane z określonego materiału tworzą one pole rezonacyjne, wykorzystując ziarna kryształu jakie się w nim znajdują. Granit ma szczególne właściwości w tworzeniu takiego pola wewnątrz piramidy. Piramida jest także w stanie wytworzyć olbrzymią falę stojącą, ktora powstaje na jej szczycie. Boulter wierzy, że jesteśmy w stanie odtworzyć wiedzę na temat energi tworzonej przez piramidy. Energia ta, ma pochodzić wprost z naszej galaktyki – łącząc w ten sposób Ziemię z resztą wszechświata. To dlatego ustawienie planet w jednej linii wobec centrum galaktycznego, jakie ma mieć miejsce 21 grudnia 2012 r. ma tak duże znaczenie.

Kiedy Carmen Boulter wspomina swoje poprzednie życia, które poznała poprzez prześladujące ją wizje przeszłości, nie ogranicza ich tylko do starożytnego Egiptu faraonów. Jako historyk specjalizujący się w antycznych cywilizacjach, jest ona w stanie określić czas w jakim rozgrywały się jej kolejne inkarnacje. Najstarsza z nich ma wg niej sięgać conajmniej 50 tys. lat wstecz, w czasy kiedy jeszcze nie było piramid. Carmen “pamięta” jednak, że miejsca na których dziś stoją piramidy były wówczas rozpoznawane a ich energetyczny potencjał wykorzystywany. Wspomina, że kapłani, którzy pracowali w tych miejscach porozumiewali się telepatycznie i rzadko wydawali z siebie dźwięki.
Podczas obrzędów stawali w tych energetycznych punktach i poprzez swoje ciało wysyłali energię Ziemi w przestrzeń kosmiczną. Metalowe bransoletki i naszyjniki miały być noszone nie tyle dla ozoby, lecz po to, aby wzmocnić przesył takiej energii. Na podobnej zasadzie działają ludzkie synapsy w mózgu wysyłając poprzez neurony sygnał, dzięki któremu możemy podnieść rękę, nogę i wykonać wiele innych czynności. Tak więc człowiek stając się przekaźnikiem energii, był jednoczesnie istotną częścią całego systemu międzyplanetarnego.

Piramidy tylko pozornie wyglądają na przypadkowo rozrzucone po terenie, na którym je zbudowano. Wszystkie bez wyjątku są zorientowane astronomicznie. Np. piramidy w Gizie są zbudowane w korelacji z systemem Oriona, co stwierdził Rober Bauval. Z kolei Walter Cruttenden sugeruje, że jesteśmy w binarnym (mającym dwa słońca) systemie razem z Syriuszem. Carmen Boulter znalazła wiecej takich korelacji i np piramidy w Darshur są zbudowane w korelacji z gwiazdozbiorem Łabędzia. Kiedy połączyć ze sobą jedną linią wszystkie te odzwierciedlone na ziemi poprzez piramidy gwiazdozbiory, nieoczekiwanie linia ta poprowadzi wprost do centrum galaktycznego. Na tej podstawie bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że Ziemia ma określoną funkcję nie tylko w naszym ukladzie słonecznym ale także w całej galaktyce.

Źródło: NowaAtlantyda.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: