Eisenhower trzykrotnie spotkał się z obcymi

Były prezydent USA spotkał się z przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji trzykrotnie w bazie lotniczej w Nowym Meksyku. Eisenhower zorganizował te spotkania wraz z urzędnikami FBI wysyłając „wiadomości telepatyczne” – informuje serwis Daily Mail.

Według dawnego doradcy rządu Stanów Zjednoczonych 34 prezydent USA Dwight D. Eisenhower odbył trzy tajne spotkania z obcymi. Wykładowca, ufolog i autor Timothy Good (Projekt NPN miał okazję porozmawiać z nim podczas jednej z konferencji ufologicznych we Wrocławiu – przyp. tłum) utrzymuje, że miały one miejsce w odległej wojskowej bazie lotniczej Holloman w Nowym Meksyku w 1954 r. Było tam podobno wielu świadków. Eisenhower wraz z innymi przedstawicielami FBI miał je zorganizować, wysyłając „wiadomości telepatyczne”.

W ostatnich miesiącach wśród zwolenników teorii spiskowych krążyły narastające pogłoski na temat spotkań głowy państwa z przedstawicielami innej planety, jednak oświadczenia Good’a są pierwszymi tego typu stwierdzeniami poczynionymi publicznie przez wybitnego naukowca.

Na antenie BBC2 w programie Franka Skinnera „Opinionated” powiedział on, że rządy całego świata przez wiele dekad były w regularnym kontakcie z obcymi.

„Od dziesięcioleci obcy kontaktują się w sposób zarówno formalny, jak i nieformalny, z tysiącami ludzi na całej naszej planecie, którzy reprezentują różne dziedziny życia” – dodał.

Zapytany, dlaczego istoty pozaziemskie nie przyjdą do kogoś „ważnego”, jak Barack Obama, Good powiedział:

„Z pewnością mogę powiedzieć, że w 1954 r prezydent Eisenhower miał trzy ustawiane spotkania z obcymi, które miały miejsce w pewnych bazach sił lotniczych, włączając bazę Holloman w Nowym Meksyku.”

Dodał, że było tam „wielu świadków”.

Wiemy, że Eisenhower, który był prezydentem USA od 1953 do 1961 r mocno wierzył w istnienie życia na innych planetach.

Dawny 5-gwiazdkowy generał armii USA, który dowodził siłami aliantów podczas II wojny światowej był także żarliwy we wprowadzaniu w życie amerykańskiego planu kosmicznego.

Wspomniane spotkania miały mieć miejsce wtedy, kiedy prezydent oficjalnie był na urlopie w Palm Springs w lutym 1954.

Przypuszcza się, że pierwsze spotkanie było z istotami o wyglądzie „nordyckim”, ale porozumienie zostało „podpisane” z rasą zwaną „szarakami”.

Good dodał: „Wiemy, że 90 procent spotkań z UFO może być wyjaśnionych w sposób racjonalny. Jednak mogę jednocześnie, że miliony ludzi na całym świecie widziały też prawdziwe UFO”.

Z tajnych dokumentów wypuszczonych przez Ministerstwo Obrony USA w 2010 r wynika, że Winston Churchill mógł zarządzić, by obserwacje UFO były trzymane w tajemnicy. NOL-e obserwowano nad wschodnim wybrzeżem Anglii przez samolot rozpoznawczy RAFu, wracający z misji we Francji lub Niemczech pod koniec wojny.

Podobno Churchill rozmawiał z Eisenhowerem o tym, jak sobie radzić z przypadkami spotkań z UFO.

Źródło: NPN.org.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: