Ciało obcego przeleżało kilka lat w lodówce

Dzisiaj znalazłem pseudo-news na deserze [deser.pl], który ma potwierdzać, że Rosja to nie kraj, a stan umysłu. Mianowicie skupiono się tam jedynie na ośmieszeniu informacji, która mówi, że pewna starsza kobieta trzymała ciało obcego w lodówce przez ponad 2 lata.
Poszukałem trochę w sieci i o to, czego się dowiedziałem…
Ciało zostało znalezione naprzeciwko jej letniego domku. Według informacji, było ono ‚bardzo gorące’ oraz obok niego leżało kilka kawałków metali. Jednak przed odnalezieniem obcego kobieta usłyszała nieznośny dźwięk, która postanowiła sprawdzić.

Stworzenie wyglądało roślinno-podobnie; miało długość około 40-50cm, dużą głowę wraz z ustami, a także dwoje oczu i ubranie w stylu jednoczęściowego kombinezonu. Historia robi się jeszcze ciekawsza z uwagi na to, że 7 listopada do jej domu mieli zawiać ludzie, którzy skonfiskowali ciało obcego w celu zbadania i śledztwa. Według ich słów zabrali go do ‚Karelian Research Center of the Russian Academy of Sciences’. Z kolei pracownicy tej instytucji stwierdzili, że nie otrzymali żadnej informacji o takowym odkryciu, a tym bardziej nie wysyłali nikogo po rzekome ciało.

I teraz o ile większość osób wydaje się wyśmiewać tę sprawę, czy od razu stwierdza, że te zdjęcia są fake’ami… ja pragnę zwrócić uwagę na to, co mnie osobiście zaintrygowało. Mianowicie, jeśli ta historia jest prawdziwa, a nie widać ku temu przeszkód – obcy bardzo wyraźnie z twarzy przypomina mi obrazy głów czy malowidła naskalne wykonywane chociażby w przeszłości, w południowej Ameryce. Już nie wspomnę, że twarz wygląda praktycznie, jak maski szamańskie, a te z kolei przecież nie wzięły się znikąd…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: