Obca istota sfilmowana w amazońskiej dżungli?!

Portal dailymail.co.uk poinformował niedawno o ciekawym nagraniu wykonanym w Amazonii. Poniżej publikujemy tłumaczenie tego artykułu.

Pomimo biologicznej różnorodności Amazonii, to stworzenie nie wydaje się być naturalnym mieszkańcem brazylijskiej dżungli (a nawet Ziemi). Stojąca zaledwie kilka metrów od zagadkowego migającego światła, ta niezwykła istota może być dowodem na to, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Obraz pochodzi z filmu uzyskanego przez znanego pisarza zajmującego się tematyką zjawisk niewyjaśnionych – Michaela Cohena. Twierdzi on, że film został nakręcony przez dwóch brytyjskich turystów odwiedzających Mamaus w regionie Amazonii.

Podczas gdy ostrość filmu ustawiona jest na małe dzieci znajdujące się na pierwszym planie, w oddali za nimi widać wyraźnie srebrzyste światło.

Po bliższym przyjrzeniu się zdjęciu widać także małą istotę stojącą tuż przy drzewie, wyginającą plecy w łuk. Postać ta jest popularnie kojarzona z formą „obcego”, jednak nie ma żadnych wyjaśnień, czym może być owo zagadkowe pulsujące światło.

Chociaż wiele filmów można odrzucić, jako dobrze wykonane fałszerstwo, Cohen, który prowadzi stronę internetową allnewsweb.com sugeruje, że istnieją zdjęcia mogące udowodnić obecność kosmitów na Ziemi.

– To bardzo ważny materiał, który trudno będzie zdyskredytować – powiedział Cohen. – Film pochodzi z obszaru znanego z podwyższonej aktywności UFO. Jest raczej oczywiste, że obcy są zainteresowani tym regionem ze względu na jego różnorodność biologiczną.

– Obszar ten – dodał Cohen – był również przedmiotem zaawansowanych badań podejmowanych przez rząd Brazylii, znanych, jako Operacja Prato. Armia została wtedy wysłana w celu monitorowania i potwierdzenia obecności obcych w regionie.

Cohen przyznaje, że rząd Brazylii przez wiele lat zaprzeczał istnieniu jakiejkolwiek Operacji Prato, zanim nie doszło do wycieku dużej ilości materiałów z nią związanych.

Po uzyskaniu nagrania, Cohen, który jest dobrze znany w kręgach badaczy UFO i zjawisk niewyjaśnionych, został zalany prośbami od producentów z Hollywood, którzy chcą wykorzystać jego film.

– Nagranie wykorzystane zostanie w bezpośredniej współpracy z amerykańskim producentem. W filmie ma zostać ukazana autentyczność tego dowodu – powiedział Cohen.

Tłumaczenie i opracowanie: Serwis NPN.org.pl za DailyMail.co.uk

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: