Śmierć członków SEAL Team 6, jednostki odpowiedzialnej za zabicie Bin Ladena.

Źródła Associated Press donoszą o statystycznie niemożliwej tragedii- śmierci grupy SEAL Team 6, odpowiedzialnej za “zabicie” Osamy bin Ladena w maju. Z pośród 38 żołnierzy sił NATO, którzy zginęli w piątek wieczorem w katastrofie śmigłowca w Afganistanie, „ponad 20” było członkami SEAL Team 6.

Źródła głównego nurtu twierdzą, że odpowiedzialnymi za zestrzelenie helikoptera są Talibowie, ale to oczywiście o niczym nie świadczy. Te same media natychmiast po strzelaninie i zamachu bombowym w Norwegii donosiły, że za wszystkim stoi al Kaida.

Alex Jones zaraz po ataku na domniemaną kryjówkę Bin Ladena przewidywał, że wkrótce usłyszymy o śmierci żołnierzy z SEAL Team 6, którzy zginą w katastrofie śmigłowca lub innym incydencie. Wiele informacji ze źródeł wojskowych, które okazały się prawdziwe w przeszłości, w tym rozmówcy dzwoniący do studia stwierdzali, że członkowie tej grupy rzeczywiście zginęli podczas ataku. Oficjalne raporty przyznały, po fakcie, że jeden z helikopterów spadł w czasie misji, ale twierdziły, że nie było ofiar śmiertelnych wśród wojsk amerykańskich.

Infowars pisało, że członkowie Seal Team 6 zmarli w czasie ataku na kryjówkę Bin Ladena. Rządowe źródła przyznały, że super tajny helikopter rozbił się podczas ataku, ale mówiły, że nikt nie zginął, nasze źródła mówią coś zupełnie innego. Przewidywaliśmy, że rząd spreparuje jakąś formę wypadku aby przyznać że właśnie wtedy, a nie w czasie ataku zginęli członkowie SEAL 6.

Jest to stara sztuczka, z której rządy na całym świecie korzystały w przeszłości. Niektórzy spekulują, że Obama pozbył się tej grupy, aby ukryć to co naprawdę się tam wydarzyło, nasze informacje jednak tego nie potwierdzają. Pentagon mógł wysadzić helikopter w powietrze na ziemi podczas nocnego ataku o czym mówimy w powyżej zamieszczonym materiale.

(przypis prisonplanet.pl
Na temat domniemanej śmierci Osamy bin Ladena napisaliśmy kilkanaście artykułów. Obecna prawdziwa bądź nie, śmierć członków tajnej jednostki SEAL Team 6 potwierdza jedynie fakt, iż całe wydarzenie jakim było zabicie bin Ladena było jedynie mistyfikacją, teatrem politycznym. Właściwie nic w tej historii nie jest spójne, za wyjątkiem strategii USA dla regionu, o czym można się przekonać czytając poniżej zamieszczone teksty.)

Źródło: PrisonPlanet.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: