Śmierć Bin Ladena mistyfikacją

Dr. Steve Pieczenik kapitan marynarki US Navy, człowiek, który służył jako zastępca asystenta sekretarza stanu w trzech różnych administracjach Nixona, Forda i Cartera. Działał również w administracji w okresie rządów Reagana i Busha seniora, człowiek, który polował na terrorystów dla rządu Stanów Zjednoczonych na całym świecie. Był twórcą standardów dla wojny psychologicznej, zwalczania terroryzmu, strategii i taktyki dla Departamentu Stanu USA. Dr Pieczenik był głównym zarządzającym międzynarodowymi sytuacjami kryzysowymi i negocjatorem pod Podsekretarzem Henrym Kissingerem i S. Vancem. Dr. S. Pieczenik jest również współtwórcą wielu bestsellerów Toma Clancy m.in. Tom Clancy’s Op-Center i Tom Clancy’s Net Force.

Przez ponad godzinę w audycji Alex Jones Show, Dr. Steve Pieczenik opowiedział m.in. o tym, że Bin Laden, którego osobiście znał, zmarł na chorobę zespół Marfana pod koniec 2001 roku i że cała propaganda rzekomego morderstwa Osamy bin Ladena jest pełną fabrykacją i obrazą dla inteligencji Amerykanów. Następnego dnia Dr. Pieczenik powrócił do programu aby powiedzieć, że cała wojna z terrorem jest kompletnym oszustwem opartym na kłamstwie oraz, że atak 9/11 był niczym innym niż robotą rządu amerykańskiego.

„Czy służby wywiadowcze lub lekarze CIA wiedzieli o tej sytuacji, oczywiście, kategorycznie tak”, powiedział Pieczenik, odnosząc się do informacji, że w niedzielę został zabity Bin Laden w swoim domu w Pakistanie, dodając: „Cały ten scenariusz, w którym widać kilka osób siedzących, patrzących na ekran i wyglądających tak, jakby przeżywali jakieś emocje, to nonsens „, nawiązując do zdjęć wydanych przez Biały Dom, które pokazują Bidena, Obamę i Hillary Clinton obserwujących działania, mające na celu zabicie bin Ladena na żywo na ekranie telewizora.

„To są ustawione sceny, gra/udawanie, znajdujemy się teraz w Amerykańskim teatrze absurdu… Dlaczego robimy to raz jeszcze… ten człowiek już nie żyje od dziewięciu lat… Dlaczego rząd musi wielokrotnie okłamywać Amerykanów”, zapytał Pieczenik.

„Osama Bin Laden był całkowicie martwy, więc nie sposób aby mogli go zaatakować, rozpocząć konfrontację albo zabić”, powiedział Pieczenik. To nie są „fantazje o czarnych helikopterach” (typowe w USA określenie, odnoszące się do teorii spiskowych) lub jakiekolwiek inne dziecinne przezwiska wymyślimy aby ukryć ignorancję ludzi w rządzie.

Te oświadczenia zostały wypowiedziane przez jedną z najbardziej wiarygodnych patriotycznych osób jakie kiedykolwiek służyły w USA, człowieka, który wyznacza standardy w zakresie wojny psychologicznej, zwalczania terroryzmu, strategii i taktyki dla Departamentu Stanu USA.

—————
W raporcie dla BBC News, Orla Guerin przeprowadziła wywiady z dziesiątkami ludzi, którzy zdecydowanie twierdzili, że Bin Laden nie żył w tym budynku. Żaden z nich nie widział go, ani nie krążyły żadne pogłoski o tym, że tam był w ciągu ostatnich pięciu lat. “To wszystko to mistyfikacja/oszustwo, nic się nie zdarzyło.” powiedział sprzedawca gazet, który pracuje w mieście przez 50 lat.

Inny mieszkaniec Guerin powiedział, że człowiek, pokazany w materiale wideo, rzekomo Osama przełączający pomiędzy kanałami telewizyjnymi jest w rzeczywistości jego sąsiadem, a nie Bin Ladenem. „Jego imię to Akhbar Han, jest właścicielem domu, o którym mówi się, że był domem Osamy, znam go bardzo dobrze,” oświadczył.

Po rozmowie z „ponad 50 osobami na rynku,” Guerin znaleziono tylko jednego, który wierzył, że człowiek przed telewizorem to Bin Laden.

Źródło: PrisonPlanet.pl 1 oraz 2.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: