Niezwykłe wydarzenie, UFO nad Manhattanem?

Mieszkańcy Nowego Jorku byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Nad Manhattanem pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający (w skrócie UFO), który wywołał lawinę spekulacji dotyczących jego pochodzenia – informuje serwis nydailynews.com.

Wczoraj, około godziny 13.30 policja i Federalna Administracja Lotnicza (FAA) otrzymały informacje od ludzi, którzy zebrali się w okolicach 23. ulicy i ósmej alei, żeby obserwować „małą, srebrną plamkę” na niebie. Z relacji świadków wynika, że obserwacja wymagała uważnego przyglądania się żeby dostrzec tajemniczy obiekt.

Niedługo po tym w serwisie Twitter pojawiły się przesyłane przez użytkowników linki do wydanej niedawno publikacji, w której autor, emerytowany oficer Dowództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej, przewiduje, że właśnie 13 października UFO będzie przelatywać nad głównymi miastami Stanów Zjednoczonych.

Federalna Administracja Lotnicza podaje, że otrzymała kilkanaście zgłoszeń o niezidentyfikowanym obiekcie latającym nad Nowym Jorkiem, jednak po analizie danych z radarów, nie znaleziono nic nadzwyczajnego.

– Nie zdarzyło się nic, co wymagałoby natychmiastowej reakcji – powiedział rzecznik FAA Jim Peters.

Za Onet.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: