Niezwykłe właściwości kształtu piramidy #5

Piramidy, fascynacja ich wpływem i zagrożenie wynikające z proporcji kształtu.

Zastanówmy się, dlaczego starożytni korzystając z piramid, nie trzymali ich modeli we własnych domach?
Proporcje piramid stanowią o ich właściwościach. Dzieje się tak z tej przyczyny, że wzajemne położenie względem siebie krawędzi bryły, tworzy z niej swoisty rodzaj pryzmatu. Ta najbardziej znana na świecie Wielka Piramida z Gizy jest największym na ziemi, sztucznie zbudowanym pryzmatem. Każda bryła w jakiś sposób koreluje z otaczającym ją środowiskiem. Efekt takiego wzajemnego oddziaływania, może być silniejszy lub słabszy, człowiek może odczuwać go w sposób korzystny lub wręcz odwrotnie.

Wiele zostało opisanych, pozytywnie wpływających na człowieka efektów, wynikających ze stosowania instrumentów posiadających postać piramidy. Wystąpiła w tym klimacie spraw związanych z fascynacją rzeczami niezwykłymi ciekawa i groźna zarazem sytuacja publicznego przemilczenia.

Były publikowane informacje, dotyczące wyników badań radiestezyjnych promieniowania piramid a w szczególności piramidy Cheopsa. Badania czynione kompleksowo w odróżnieniu od tych, które zlecili zainteresowani sprzedażą wskazywanych instrumentów, wykazały jednoznacznie, jakie promieniowanie emituje bryła o proporcjach piramidy Cheopsa.

W odkrytym spektrum emisji promieniowania tego kształtu, znajduje się kilka, (określonych jako postacie kolorowych) rodzajów energii. W tym zbiorze występuje jedna szczególnie niebezpieczna dla samopoczucia lub zdrowia człowieka a może nawet biologii. Jest to energia nazwana, szarą zielenią, lub ujemną zielenią.

Jest ona na tyle istotna w całym zbiorze, że należy o jej występowaniu otwarcie informować. Zajmuje, bowiem sporo procent w całokształcie promieniowania piramidy. Piramida emituje ją ze ściany południowej i możemy śmiało powiedzieć, że jest tam dominującą. Zasięg tego promieniowania, jest uzależniony od wielkości piramidy, jednak nawet małe wystarczająco mogą zakłócić nasze mieszkanie.

Może z tej przyczyny, ludność, która znała rodzaj oddziaływania tego kształtu, nie stosowała piramid w swoim otoczeniu. Znane zastosowanie to rodzaj grobowców lub instrumentów nieznanego zastosowania, jednak nigdy jako odpromiennik lub napromiennik. Szara zieleń jest znaną i istniejącą formą energii na ziemi. Emitowana jest między innymi przez, ostre krawędzie i niektóre cieki wodne. Jest to rodzaj energii zakłócający, między innymi poprzez obciążenie, kondycje biologii i zdrowie człowieka. Istnieją głosy wskazujące tę formę promieniowania jako przyczynę wielu chorób do najcięższych włącznie.

Jej naturalnie w przyrodzie występująca ilość, jest w jakiś sposób utylizowana, lub biologia potrafi sobie z tym problemem radzić. Gorsza sytuacja następuje, gdy stosujemy dużą ilość nienaturalnych ostrych przedmiotów. Do tego stosowanie napromiennkia typu instrument o proporcjach piramid, jest bezsensownym obciążaniem swego zdrowia lub zdrowia wszystkich znajdujących się w zasięgu promieniowania szarej zieleni.

W sytuacji występowania naturalnego obciążenia szarą zielenią, dodatkowa jej porcja z kosmosu, (może ona, posiadać wyjątkowo niekorzystna postać) jest absolutnie zbędnym „luksusem”. Nasze pokolenie jako wyjątkowo chłonne na wszelkiej maści fascynujące sprawy, związane z duchowością i energiami, niezbyt korzystnie wymościło sobie miejsce bytowania. Związane jest to z całokształtem nasilającego się zainteresowania w czasach ostatecznych. A siły ciemności, nie zasypują gruszek w popiele i wykorzystują każdą sytuację do zmanipulowania świadomości człowieka.

Istnieje jeszcze jedna sprawa, która dotyczy oddziaływania kształtu piramidy, mumifikacja ciała biologicznego. Tu kłaniają się piramidy jako grobowce, w których zmumifikowane zwłoki miały szczególnie sprzyjające warunki do „bytowania po śmierci”. Sprawa mumifikacji jest prawdopodobnie związana z słynnym ostrzeniem w piramidzie żyletek. Zarówno w jednej jak i w drugiej sytuacji do spełnienia istoty tej sprawy niezbędne jest pozbycie się wody z ciała biologicznego lub jej brak w otoczeniu tego ciała.

Powie ktoś, przecież żyletka nie ma nic wspólnego z ciałem biologicznym. Nic bardziej błędnego. Golenie jest procesem w trakcie, którego dochodzi do zbierania z naskórka wielu bakterii. Osadzone na ostrzu żyletki, zaokrąglają je i przyczyniają się do utraty sprawności następnego golenia. Jeżeli teraz taka zabrudzoną bakteriami żyletkę wstawimy do piramidki, bakterie poddane zostaną mumifikacji, inaczej mówiąc pozbawione wody wyschną i skruszone odpadną, „ostrząc żyletkę”.

Dlaczego tak się dzieje w piramidzie a nie w innym miejscu lub formie.
W przestrzeni każdej bryły geometrycznej, zachodzi indywidualny proces odpowiedniego dla tego rodzaju kształtu, oddziaływania magnetycznego. W piramidzie o proporcjach piramidy Cheopsa, wskazywane pole magnetyczne zmienia charakter biegunów kropelek wody. Takie działanie może rozwiązać, stałe – charakterystyczne dla biologii połączenia magnetyczne mikro kropelek wody w komórkach ciała biologicznego. Taki proces nieuchronnie doprowadzi do śmierci komórki i jej mumifikacji. Bowiem w czasie po śmierci tej komórki, nie rozwiną się bakterie gnilne z takiej samej przyczyny, z jakiej obumarła komórka. Można wyciągnąć stwierdzenie, że forma bryły o proporcjach piramidy Cheopsa, nie jest piramidą życia.

Jak ważna dla sił ciemności, jest sprawa zakłócenia zdrowia człowieka a przede wszystkim jego świadomości, niech świadczy fakt istnienia na ziemi objawień dotyczących „korzyści” jakie dla człowieka mają wynikać ze stosowania piramid.

Autor: Andrzej Struski za andrzejstruski.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: